Konstfrämjandet

2

Konstfrämjandet

Kontakta oss

Undrar du något, eller vill du föreslå ett samarbete? Hör av dig till oss.

Adress

Swedenborgsgatan 1

118 48

Stockholm

info@konstframjandet.se

Per Hasselberg

verksamhetsledare

076-170 32 73

per.hasselberg@konstframjandet.se

Niklas Östholm

intendent

073-510 32 69

niklas.ostholm@konstframjandet.se

Caroline Malmström

verksamhetsutvecklare organisation & kommunikation

caroline.malmstrom@konstframjandet.se

Katrin Ingelstedt

verksamhetsutvecklare öst

katrin.ingelstedt@konstframjandet.se

Kim Einarsson

verksamhetsutvecklare väst

kim.einarsson@konstframjandet.se

Lisa Nyberg

verksamhetsutvecklare syd

lisa.nyberg@konstframjandet.se

Sara Edström

verksamhetsutvecklare norr

sara.edstrom@konstframjandet.se

Mia Andersson

vik. verksamhetsutvecklare organisation & kommunikation

mia.andersson@konstframjandet.se

Patrick Kretschek

vik. verksamhetsutvecklare öst

patrick.kretschek@konstframjandet.se